Kategoriler

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar

Jant

Vites Sayısı

Süspansiyon Tipi

Fren Tipi

Jant Ebat

Cinsiyet

Kadro TipiHTML İçerik

Salcano Bisiklet, 

Türkiye'de alüminyum kadrolu bisiklet satışında lider olan bisiklet markasıdır. Adetsel anlamda da yine en çok satışı yapan salcano bisiklet'in son derece geniş bir satış ve servis ağı bulunmaktadır. 

 Reklam ve saha çalışmalarına çok büyük önem veren salcano bisiklet bu sayede son yıllarda çok büyük atak yapmıştır. %100 yerli sermaye ile üretilen salcano bisikletleri model ve renkleri neredeyse her yıl yenilenerek hem kullandığı teknolojiyi yükseltiyor hem de gelen taleplere göre kendisini çok hızlı güncelliyor. 

 Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan salcano neredeyse her tip ürün kullanıcısına hitap ediyor. Çocuk bisikletlerinden tutunda, dünyanın en profesyonellerinin kulandığı en üst teknolojilere sahip yarış bisikletlerine kadar; bununla birlikte şehir bisikletleri, dağ bisikletleri ve sayamadığımız bir çok model.

 Dile kolay yaklaşık 400 model bisiklet bulunmakta. Salcano bisikletin bu modellerinin içinde bulunan bazı ürünler neredeyse artık klasik halini aldı ve yıllardır bazı güncellemelerle üretilmekte. Bu modellerden bazıları; astro, assos, mostar, bodrum, antalya city sport, city fun ve tabiki en çok satışın yapıldığı NG ( 450, 550, 650 ) serisi. Eğer kendinize bir bisiklet düşünüyorsanız eminiz salcano'da size göre bir bisiklet mevcut. Kategori ve filitreleri kullanarak kendi salcanonuzu bulabilirsiniz.