DIŞ LASTİK SCHWALBE MARATHON PLUS MTB SMARTGUARD 26X2.10 REFLEKTÖRLÜ

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model 11101005

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

 

Daha az patlayan lastik. Piyasada bulabileceğiniz lastikler arasında en az patlayanı Marathon Plus'tır. Üstün patlak korumasının yanı sıra diğer özellikleri onu harika bir lastik yapar.

Patentli 5 mm kalınlığında SmartGuard katmanı benzer ürünlerle karşılaştırıldığında yuvarlanma direncincinde belirli bir avantaj sağlar, bisikletiniz daha akıcıdır.

Anti-aging yanaklar ile lastiğinizin ömrü artık daha uzundur. Düşük basınçla uzun süreli kullanımda dahi çatlamalar çok daha geç ortaya çıkar.

Seviye 6 | SmartGuard

Bisiklet lastiklerinde bulunan en etkin patlak korumasıdır. 5 mm kalınlığındaki sağlam aynı zamanda esnek katman sadece Hindistan'da bulunan özel bir kauçuktan yapılmıştır, uzun ömürlü bir patlak koruması sunar. Dişlerin arasına sıkışan sivri objelere karşı da koruma sağlar. Lastiğe saplanan raptiye dahi binişinizi engelleyemeyecektir.

E-BIKE READY

25 25 km hıza kadar motor desteği veren pedeleclerde lastikler için özel bir kanuni gereksinim yoktur ama bu bisikletlerde dahi ortalama hız ve yük normal bisikletlerden fazladır. Bu yüzdem Schwalbe 25 km hıza kadar destek veren pedeleclerde sadece "E-BIKE READY 25" işaretli lastiklerin kullanımını önerir.

UNPLATTBAR

Piyasada bulunan bisiklet lastikleri içerisinde bulabileceğiniz en etkili patlak koruma sistemidir. Özel Hindistan kauçuğundan yapılma 5 mm kalınlığındaki esnek tabaka dayanıklı bir koruma sunar. Aynı zamanda dişler arasına sıkışan raptiye vb. karşı da görevini yapar