Dunlop CF 8000 Otomatik Eğimli Koşu Bandı + ProTECH Ab Rocket Hediye!

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model CF 8000

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

 • DUNLOP CF8000 KOŞU BANDI

  Evinizin rahatlığında profesyonel bir spor salonu kalitesini CF8000 ile yakalayacaksınız.

   

  Motor Gücü Sürekli: 3 HP

  Motor Gücü Maksimum: 4,5 HP

  MP3 Çalar Girişi Bulunmaktadır.

  Elden Nabız Ölçme: Her iki tutma kolundan da istediğiniz her zaman nabız ölçümü yapabilirsiniz.

  Vücut Yağ Ölçme Özelliği: Bu özellik sayesinde vücudunuzun yağ oranını ölçebilir, yağ oranınızın hangi aralıkta olduğunu öğrenebilir ve bu sayede gelişiminizi her an takip ederek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

  Hız Minimum: 0,8 km/sa

  Hız Maksimum: 18 km/sa

  Koşu Alanı:  48x140 cmGeniş yürüyüş / koşu alanı bant genişliği ile spor salonlarındaki koşu bantlarından farsız şekilde rahat egzersiz yapmanıza olanak tanır.

  Taşıma Kapasitesi: 135 kg

  Eğim: %15 otomatik Eğim. (Eğim Özelliği Tırmanma Zorluk Kademenizi Ayarlarken; Koşu Bandında Egzersiz Yaparken Motivasyonunuz En Üst Seviyede Olur.)

  Katlanma ve Taşınma: Katlanabilir ve rahatça taşınabilir. Amortisörü sayesinde koşu bandınızı belinize herhangi bir zarar vermeden katlayıp, yere kadar eğilmeden açabilirsiniz.

  Tutma Kolları: Kalın ve uzun kolları sayesinde dengeli ve sağlam bir egzersiz imkanı sunar. Tutma kollarında kolay hız ve eğim ayarlama tuşları bulunmaktadır. Bu sayede egzersiz yaparken hızınızı ya da eğiminizi zorlanmadan ve egzersiziniz kesintiye uğramadan ayarlayabilirsiniz.

  Gösterge Tipi: Tek, büyük pencereli, estetik ve şık LCD ekran

  Gösterge Bilgileri: Hız, Zaman, Mesafe, Eğim, Kalori, Nabız, Program, Body Fat (Vücut Yağ Ölçümü) Bilgileri göstergeden görülebilir.

  Göstergenin üzerinde bulunan tuşlarla ekrana giriş yapmadan direkt olarak hızınızı ayarlayabilirsiniz. 4km/sa, 8 km/sa, 12 km/sa, 16 km/sa direkt hız tuşları göstergenin üzerinde bulunmaktadır.

  Fan: Bulunmaktadır.

  Emniyet Anahtarı: Emniyet anahtarı herhangi bir tehlike ya da acil durum anında CF8000 Koşu bandını otomatik olarak durdurur.

  Gürültü Düzeyi: Normal seviyede çalışmaktadır. Ev kullanıı için idealdir.

  Zemin Sistemi: Koşu bandı tahtası ile bandı arasına yerleştirilen 6’lı kauçuk özel malzeme koşu bandında esnek zemin özelliği sağlar ve eklemlere baskı yapmasını engeller.

  Esnek Zemin: Var

  Hedef Girme: Egzersize başlamadan önce kendinize koyduğunuz hedefi koşu bandınızın hafızasına girebilirsiniz, belli bir hedefe yönelik çalışmak hedefiniz olmadan çalışmaya göre çok daha motive edicidir. Hedefinize ulaştığınızda cihaz sizi uyaracaktır. Hedefinizi yakmak istediğiniz kalori, yaş ya da egzersiz süresi olarak belirleyebilirsiniz.

  Enerji Tasarruf Modu: 10 dakika boyunca herhangi bir tuşa basılmaz ise CF8000 koşu bandı, kendini tasarruf moduna alır; gösterge kapanır. Herhangi bir tuşa basıldığında koşu bandınız yeniden çalışmaya başlayacaktır.

  ÖLÇÜ VE AĞIRLIKLAR:

  Kurulu Ebat: 190x80x140 cm

  Katlanmış Ebat: 195x87x38 cm

  Net Ağırlık:  92 Kg

  CF8000 sayesinde uzun ayarlamalar ile zaman kaybetmeden sadece egzersiz yapmaya odaklanabilirsiniz. Otomatik eğimi sayesinde egzersizinize ara vermeden eğimi ayarlayabilir, tutma kollarında bulunan hız ve eğim tuşlarını kullanarak istediğiniz ayarlamaları hızlıca yapabilirsiniz. Gösterge üzerinde bulunan direkt hız ve eğim tuşlarını kullanarak da belirli hız ve eğimleri anında ayarlayabilirsiniz.

  48x140 cm’lik bant genişliğiyle CF8000 size rahat bir egzersiz imkânı sunar. Koşarken kollara ya da bandın kenarlıklarına takılma riskini en aza indirerek, güvenli ve rahat bir egzersiz yapmanızı sağlar. Spor yapmadığınız zamanlarda ise katlanarak mekânda yer kaplamaz.  Amortisörü sayesinde koşu bandınızı belinize herhangi bir zarar vermeden katlayıp, yere kadar eğilmeden açabilirsiniz. Taşıma tekerlekleri ise CF8000i kolayca taşımanızı sağlar.

  CF8000 Esnek Zemin Sistemine sahiptir. Koşu bandı tahtası ile bandı arasına yerleştirilen 6’lı kauçuk özel malzeme, koşu bandında esnek zemin özelliği sağlar ve eklemlere baskı yapmasını engeller.

  0,8-18 km/sa hız aralığına sahip olan CF8000 sizlere geniş bir egzersiz aralığı sunar. 24 farklı program seçeneği ile hep aynı egzersizleri yapmak zorunda kalmadan ve sıkılmadan egzersiz yapabilirsiniz. MP3 girişi sayesinde egzersiz yaparken müzik dinleyebilir ve egzersizinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz. Konsol üzerinde bulunan fan, CF8000 çalışırken havalandırma sağlar.

  Egzersize başlamadan önce kendinize koyduğunuz hedefi CF8000e girebilirsiniz; belli bir hedefe yönelik çalışmak hedefiniz olmadan çalışmaya göre çok daha motive edicidir. Hedefinize ulaştığınızda CF8000 sizi uyaracaktır. Hedefinizi yakmak istediğiniz kalori, yaş ya da egzersiz süresi olarak belirleyebilirsiniz. CF8000de bulunan Body Fat (Vücut Yağ Ölçme) özelliği ile vücudunuzun yağ oranını ölçebilir,  bu sayede gelişiminizi her an takip ederek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

  Estetik ve şık, ışıklı LCD ekran bilgileri zorlanmadan görebileceğiniz bir büyüklüktedir. Bu sayede koşarken bile göstergeden bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

  Emniyet anahtarı herhangi bir tehlike ya da acil durum anında CF8000i otomatik olarak durdurur. CF8000, 135 kg’lık taşıma kapasitesi ile en sağlam koşu bantları arasında yer almaktadır.