Fit And Smart DC M300 (4hp) Koşu Bandı

(Sınıfının En Geniş KoşuBandı)

5,0 (0 Yorum)

Model m300

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Motor Gücü:4,0 DC Hp sürekli

Hız:1-20 km/saat

Program Sayısı:48 hazır program

Gösterge Bilgileri:Hız, zaman, mesafe, kalori,program, nabız, eğim ve body fat.

Gösterge Tipi:LCD 5" ekran

Eğim:%22 otomatik eğim.

Yürüyüş Alanı:135 cm*52 cm (52 cm ölçü ile sınıfının en geniş koşu bantlarından biridir.Son derece rahat bir koşu imkanı sunar.Aslında 50 cm altındaki koşu bantlarına koşu bandı demekten ziyade yürüyüş bandı demek daha yerinde olabilir. Çünkü koşarken her zaman geniş bir alana ihtiyacımız vardır. Özellikle koşunun ileri safhalarında vücut dengesi kısmen bozulur, dikkatiniz bir miktar dağılır. Bu gibi durumlarda daha geniş alana ihtiyacınız bulunur.

*Kişi Taşıma Kapasitesi:150 kg

*Diğer koşu bantlarından farklı olarak M300 size koşu bandının yağlanması gerektiği zamanı da ekrandan hatırlatır.

*Kendi programınızı yapma imkanı

*CE/ROSH/EN957

*Yüksek danste çift kat bant

*8 noktadan yüksek absorbeli süspansiyon (Süspansiyonlar esnek koşu zemini sayesinde eklem ağrıları oluşmamasını sağlar, bu da daha uzun süre koşmanıza yardımcı olur. Esnek zemin ek olarak gürültüyü de azaltır.

*Toplam Ağırlık:92 kg (Koşu bandının ağırlığı aslında kaliteyi ifade eden en önemli göstergelerinden biridir, zira üzerinde şiddetle koştuğunuz bir cihazın ayaklarının yere sağlam basması gerekir.

*Opsiyonel olarak alınan göğüs bantları ile kablosuz bağlantı imkanı vardır.

*Lütfen M300 koşu bandını diğer ucuz bir hevesle alınıp bir kenera atılan koşu bantları ile karıştırmayın. M300 yarı profesyonel sınıfta değerlendirilen ve size salon tipi koşu bantlarını sunduğu konfor ve fonksiyonların tamamını sağlar.

 

 

Kurulum: Ürün paketi açıldığında % 90 fabrika da monte edilmiştir. Dilerseniz kendiniz 10 dakika gibi kısa bir sürede kurabilir, dilerseniz de yaygın servis ağımızı kullanabilirsiniz 

Not: Ürünü kendinizin kurması garantiye hiç bir zarar vermez