Fox Fitness 124 Koşu Bandı

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model KONKSBFOX001

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

FOX FITNESS 124 KOŞU BANDI

Ayrıntılarla uğraşmayıp, sadece spor yapmak isteyenler için!

Motor Gücü Sürekli: 1,75 HP

Vücut Yağ Ölçme Özelliği (Body Fat): Var

Elden Nabız Ölçümü: Var

Hız Minimum: 0,8 km/sa

Hız Maksimum: 12 km/sa

Koşu Alanı:  40x104 cm

Taşıma Kapasitesi: 115 kg

Eğim: 3 farklı kademede kolayca ayarlanabilir manuel eğim özelliği bulunmaktadır. (Eğim Özelliği Tırmanma Zorluk Kademenizi Ayarlarken; Koşu Bandında Egzersiz Yaparken Motivasyonunuz En Üst Seviyede Olur.)

Katlanma ve Taşınma: Katlanabilir ve rahatça taşınabilir.

Tutma Kolları: Tutma kollarında Tek tuşla kolay hız ayarlama bulunmaktadır. Bu sayede egzersiz yaparken hızınızı zorlanmadan ve egzersiziniz kesintiye uğramadan ve ayarlayabilirsiniz.

Gösterge Tipi: Büyük LCD  Ekranında Blue Backlight(arka plan) teknolojisine sahiptir.

Gösterge Bilgileri: Hız, Zaman, Mesafe, Eğim, Kalori, Nabız, Program, Body Fat (Vücut Yağ Ölçümü) Bilgileri göstergeden görülebilir.

Emniyet Anahtarı: Emniyet anahtarı herhangi bir tehlike ya da acil durum anında otomatik olarak durdurur.

Ce – Avrupa Standartlarına Uygunluk Sertifikasına Sahiptir.

Gürültü Düzeyi: Normal seviyede çalışır. Ev kullanımı için idealdir.

Düşük Enerji Tüketimi: 10 dakika boyunca herhangi bir tuşa basılmaz ise kendini tasarruf moduna alır ve göstergesini kapatır

FOX FITNESS 124 ev tipi koşu bandı, sporu hayatının düzenli bir parçası haline getirmek isteyenler için en ekonomik ve ideal koşu bandıdır.

0-12 km/saat hız aralığı ve 3 kademeli eğim özellikleri düzenli spor yapmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Ayrıca FOX FITNESS 124’ün içerisinde bulunan 12 hazır egzersiz programı sayesinde kendinize uygun programı rahatlıkla bulabilirsiniz. Program yelpazesi oldukça geniştir; ister formunuzu korumak için ister kilo vermek için ihtiyacınız olabilecek bütün programlar mevcuttur. Böylece spor salonlarına ya da spor hocalarına gitmeden de egzersiz yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, FOX FITNESS 124 evinizin içerisinde, her an ulaşabileceğiniz bir yerde duracağı için egzersiz yapmayı rutin haline getirmeniz hiç de zor olmayacaktır.

FOX FITNESS 124’ün 40x104 cm’lik koşu alanı rahatça egzersiz yapmaya uygundur. Ayrıca boyutlarının küçük olması evinizin içerisinde çok daha az yer kaplamasını ve şık bir görüntü oluşturmasını sağlamaktadır. Eğer isterseniz FOX FITNESS 124’ü kullanmadığınız zamanlarda katlayabilirsiniz, böylece evinizde çok daha fazla yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Egzersize başlamadan önce LCD ekrana hedeflerinizi girebilirsiniz, hedefinize ulaştığınızda FOX FITNESS 124 sizi uyaracaktır. Body Fat (Vücut Yağ Ölçme) özelliği ile vücudunuzun yağ oranını ölçebilir,  bu sayede gelişiminizi her an takip ederek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Ya da egzersiz boyunca tutacaklardaki nabız sensörlerindennabzınızı kontrol edebilirsiniz.

FOX FITNESS 124 konsolu, koşu bandınızı evinizin istediğiniz odasına rahatlıkla yerleştirebilmeniz için küçük ve şık bir tasarıma sahiptir. FOX FITNESS 124 ile odanızın dekorasyonu hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Konsol sadece ihtiyacınız olan tuşlara sahiptir; düzenli spor yapan ancak profesyonel sporcu olmayan bir kişinin ihtiyacının olmayacağı tuşlar yoktur; böylece koşarken bile kolayca istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Anında belirli hızlar arasında geçiş yapmak için konsol üzerinde 3 km/sa, 6 km/sa, 9 km/sa, 12 km/sa direkt hız tuşları bulunmaktadır. Konsol üzerindeki kişisel eşyalarınız veya içecekleriniz için özel tasarlanmış iki bölme de spor yaparken ihtiyacınız olabilecek eşyalara anında ulaşabilmenizi sağlar.

FOX FITNESS 124, Avrupa Standartlarına Uygunluk sertifikasına sahiptir. Emniyet anahtarı herhangi bir tehlike ya da acil durum anında koşu bandınızı otomatik olarak hemen durdurur.  Ayrıca FOX FITNESS 124 enerji tasarrufu yapması açısından da çevre dostudur; 10 dakika boyunca herhangi bir tuşa basılmaz ise kendini tasarruf moduna alır ve göstergesini kapatır. Herhangi bir tuşa basıldığında ise koşu bandınız yeniden çalışmaya başlayacaktır. FOX FITNESS 124, 115 kg’lık taşıma kapasitesi ile birçok kullanıcının ihtiyacının olabileceğinin de üzerinde bir sağlamlığa sahiptir; böylece koşu bandınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.