Fox Fitness Elastic Masajlı, Motorlu & Twister Hediyeli Koşu Bandı

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model 032359

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Fox Fitness Elastic Masajlı, Motorlu & Twister Hediyeli Koşu Bandı

Koşu bandınızı düzenli olarak kullandığınızda, Masajlı Koşu Bandı sayesinde hem düzenli egzersizinizi yapacaksınız hem de masaj özelliği sayesinde egzersiz sonrasında yorgunluktan kurtulacaksınız.

Motor Gücü Sürekli: 2,75 AV

Hız Minimum: 0,8 km/sa

Hız Maksimum: 12 km/sa

Koşu Alanı:  42x120 cm

Taşıma Kapasitesi: 120 kg

Eğim: 3 Kademeli Manuel Eğim. (Eğim Özelliği Tırmanma Zorluk Kademenizi Ayarlarken; Koşu Bandında Egzersiz Yaparken Motivasyonunuz En Üst Seviyede Olur.)

Katlanma ve Taşınma: Katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde rahatça taşınabilir. Amortisörü sayesinde koşu bandınızı belinize herhangi bir zarar vermeden katlayıp, yere kadar eğilmeden açabilirsiniz

Tutma Kolları: Tutma kollarında Tek tuşla kolay hız ve eğim ayarlama tuşları bulunmaktadır. Bu sayede egzersiz yaparken hızınızı ya da eğimi zorlanmadan ve egzersiziniz kesintiye uğramadan ve ayarlayabilirsiniz.

Gösterge Tipi: LCD Ekran

Gösterge Bilgileri: Hız, Zaman, Mesafe, Eğim, Kalori, Nabız, Program, Body Fat (Vücut Yağ Ölçümü) Bilgileri göstergeden görülebilir.

Emniyet Anahtarı: Emniyet anahtarı herhangi bir tehlike ya da acil durum anında otomatik olarak durdurur.

Ce – Avrupa Standartlarına Uygunluk Sertifikasına Sahiptir.

Gürültü Düzeyi: Normal seviye

Zemin Sistemi: Koşu bandı tahtası ile bandı arasına yerleştirilen 6’lü kauçuk özel malzeme koşu bandında esnek zemin özelliği sağlar ve eklemlere baskı yapmasını engeller.

Esnek Zemin: Var

Hedef Girme: Egzersize başlamadan önce kendinize koyduğunuz hedefi girebilirsiniz, belli bir hedefe yönelik çalışmak hedefiniz olmadan çalışmaya göre çok daha motive edicidir. Hedefinize ulaştığınızda cihaz sizi uyaracaktır. Hedefinizi yakmak istediğiniz kalori, yaş ya da egzersiz süresi olarak belirleyebilirsiniz.

Masaj: Koşu bandının ön tarafında bulunan masaj aparatı egzersiz sonrası yorgunluğunuzu atmanıza ve selülitlerinizden kurtulmanıza yardımcı olur.

Body Fat (Vücut Yağ Ölçme) Özelliği: Bu özellik sayesinde vücudunuzun yağ oranını ölçebilir, yağ oranınızın hangi aralıkta olduğunu öğrenebilir ve bu sayede gelişiminizi her an takip ederek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

Elden Nabız Ölçme: Her iki tutma kolundan da istediğiniz her zaman nabız ölçümü yapabilirsiniz.

Twister: Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için Twister kondisyon aleti hediyedir. Twist egzersizi ince bir bele sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

ÖLÇÜ VE AĞIRLIKLAR:

Kurulu Ebat: 163 x 65 x 133 cm

Katlı Ebat: 68,5 x 65 x 148,5 cm