Fox Fitness V37 Otomatik Eğimli Koşu Bandı

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model KONKSBFOX013

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Fox Fitness V37 Otomatik Eğimli Koşu Bandı

Motor Gücü Sürekli: 2,75 AV - 2,25 HP

Hız Minimum: 0,8 km/sa

Hız Maksimum: 14 km/sa

Koşu Alanı:  40x120 cmGeniş koşu alanı sayesinde her tip kullanıcı için rahat egzersiz imkanı sağlar.

Taşıma Kapasitesi: 120 kg

Eğim: Otomatik Eğim. 0-12 % arasında dilediğiniz eğim açısında sporunuzu yaparken otomatik olarak ayarlanabilir eğim özelliği bulunmaktadır. Eğim sayesinde performans gücünüzü artırabilir daha çok kalori harcarken daha hızlı kilo verebilirsiniz.

Katlanma ve Taşınma: Katlanabilir ve rahatça taşınabilir. Katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde rahatlıkla evinizde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Tutma Kolları: Siz sporunuzu yaparken dengenizi bozmadan rahatlıkla hızınızı ve eğiminizi ayarlamaya yarayan tuş takımı bulunur. Kademeli ve verimli şekilde egzersizinize yön verebilirsiniz.Ayrıca nabzınızı sürekli takip edebilmenizi sağlayan NABIZ ALGILAYICI’ları ile nabız değerinizi takip edebilirsiniz.

Gösterge Tipi: LCD Ekran. GEniş bilgi ekranı, tüm bilgileriniz rahatlıkla görebilmenizi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır

Gösterge Bilgileri: Hız, Zaman, Mesafe, Eğim, Kalori, Nabız, Program, Body Fat (Vücut Yağ Ölçümü) Bilgileri göstergeden görülebilir. Göstergenin üzerinde bulunan tuşlarla ekrana giriş yapmadan direkt olarak hızınızı ayarlayabilirsiniz. 3km/sa, 6 km/sa, 9 km/sa , 12 km/sa direkt hız tuşları göstergenin üzerinde bulunmaktadır.

Emniyet Anahtarı: Emniyet anahtarı herhangi bir tehlike ya da acil durum anında otomatik olarak durdurur. Tüm FOX fitness ürünleri kullanıcıların maksimum seviyede emniyeti düşünülerek tasarlanmıştırKoşu bandınızı kullanırken EMNİYET ANAHTARI sayesinde bir tehlike durumunda cihazın otomatik olarak durmasını sağlar. Ayrıca çocuk kilidi olarak da kullanabilirsiniz.

Ce – Avrupa Standartlarına Uygunluk Sertifikasına Sahiptir.

Gürültü Düzeyi: Normal seviye

Profesyonel koşu bantlarında kullanılan yüksek elastikiyet ve yoğunluklu CUSHION DESC zemin kullanılmıştır. Böylelikle eklem yerlerinde oluşabilecek baskı minimize edilir.

Koşu bandı kullanımı sırasında 0,25 KW /saat (80 kg kullanıcı için) enerji kullanır.

Body Fat (Vücut Yağ Ölçme) Özelliği: Vücut Yağ Endeksinizin kişisel bilgilerinize göre hesaplanmasını sağlar. Gösterge üzerinde bulunan MODE ve + ,- tuşları ile yaş, boy, kilo cinsiyet ve dinlenik nabız* bilgileri girilerek Vücut Yağ Endeksinizi ölçebilir ve mevcut programları sayesinde fitness programınızı düzenleye bilirsiniz.

Hedef Girme: Kendinize  hedef olarak belirlediğiniz MESAFE veya KALORİ veya ZAMAN bilgilerine göre egzersizini yapma imkanı sağlar. Böylece sporunuzu yaparken sizin belirlediğiniz hedefe göre programlayabilirsiniz. MODE tuşuna basarak hedef bilgilerinizi istediğiniz gibi girebilirsiniz.

ÖLÇÜ VE AĞIRLIKLAR:

Kurulu Ebat: 138 x 66 x 126 cm

Katlı Ebat: 82,7x67x148,5 cm

Net Ağırlık: 37 kg

MOTOR GÜCÜ: 2,75 AV, 2,25 HP

HIZ ARALIĞI : 0,8 km/Saat – 14,0 km/saat.

PROGRAM SAYISI : 12 birbirinden farklı eğlenceli ve motive edici programlar.

FITNESS PROGRAMINIZI SİZ BELİRLEYİN: Programlar içerisinde kullanıcıların kendi programlarını oluşturmasına olanak sağlayan 3 adet USER PROGRAMbulunmaktadır. (U-1,U-2,U-3)

HEDEFİNİZİ SİZ BELİRLEYİN : Kendinize  hedef olarak belirlediğiniz MESAFE veya KALORİ veya ZAMAN bilgilerine göre egzersizini yapma imkanı sağlar. Böylece sporunuzu yaparken sizin belirlediğiniz hedefe göre programlayabilirsiniz. MODE tuşuna basarak hedef bilgilerinizi istediğiniz gibi girebilirsiniz.

BODY FAT: Vücut Yağ Endeksinizin kişisel bilgilerinize göre hesaplanmasını sağlar. Gösterge üzerinde bulunan MODE ve + ,- tuşları ile yaş, boy, kilo cinsiyet ve dinlenik nabız* bilgileri girilerek Vücut Yağ Endeksinizi ölçebilir ve mevcut programları sayesinde fitness programınızı düzenleye bilirsiniz.

YÜRÜYÜŞ ALANI: 40*120 cm. Geniş koşu alanı sayesinde her tip kullanıcı için rahat egzersiz imkanı sağlar.

TAŞIMA KAPASİTESİ : 120 KG

OTOMATİK EĞİM: 0-12 % arasında dilediğiniz eğim açısında sporunuzu yaparken otomatik olarak ayarlanabilir eğim özelliği bulunmaktadır. Eğim sayesinde performans gücünüzü artırabilir daha çok kalori harcarken daha hızlı kilo verebilirsiniz.

TUTMA KOLLARI: Siz sporunuzu yaparken dengenizi bozmadan rahatlıkla hızınızı ve eğiminizi ayarlamaya yarayan tuş takımı bulunur. Kademeli ve verimli şekilde egzersizinize yön verebilirsiniz.Ayrıca nabzınızı sürekli takip edebilmenizi sağlayan NABIZ ALGILAYICI’ları ile nabız değerinizi takip edebilirsiniz. .

KATLANMA ve TAŞIMA: Katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde rahatlıkla evinizde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

GÖSTERGE ÖZELLİKLERİ

LCD gösterge sayesinde günün her saati rahatlıkla ekran bilgilerinizi görebilirsiniz.

GENİŞ BİLGİ EKRANI: Tüm bilgileriniz rahatlıkla görebilmenizi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Gösterge ekranında ALDIĞINIZ MESAFE, ZAMAN, HIZ,YAKILAN KALORİ ve NABIZ bilgileriniz VERİMLİ ve KONTROLLÜ çalışabilmeniz için daima takibinizde olacaktır.

ANLIK HIZ ve EĞİM TUŞLARI: Tutma kollarındaki eğim ve hız tuşları kademeli olarak artış sağlarken,gösterge üzerinde bir dokunuşunuzla anlık olarak 3km/saat, 6km/saat, 9km/saat’lik hıza ve %3 %6, %9’luk eğime ulaşmanızı sağlayan ANLIK HIZ ve EĞİM tuşları bulunmaktadır. Hızlı performans almak için ideal bir kolaylık

EMNİYET ve DİĞER ÖZELLİKLER

Tüm FOX fitness ürünleri kullanıcıların maksimum seviyede emniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

ZEMİN: profesyonel koşu bantlarında kullanılan yüksek elastikiyet ve yoğunluklu CUSHION DESC zemin kullanılmıştır. Böylelikle eklem yerlerinde oluşabilecek baskı minimize edilir.

GÜVENLİ AÇILMA: Tüm FOX fitness ürünleri cihazın açılımı sırasında yerle temasının yavaş ve emniyetli açılması sağlayan AMORTİSÖR ve EMNİYET PİMİ sistemi bulunmaktadır. EMNİYET PİMİ sadece yetişkinlerin açabileceği hassasiyette tasarlanmıştır.

GÜVENLİ KİLİTLEME: EMNİYET PİMİ sayesinde koşu bandınız bir kere kilitlendikten sonra tüm zorlamalara direnç gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece çocuklarınız siz yokken ürünü açamaz ve kullanamazlar.

EMNİYET ANAHTARI: Koşu bandınızı kullanırken EMNİYET ANAHTARI sayesinde bir tehlike durumunda cihazın otomatik olarak durmasını sağlar. Ayrıca çocuk kilidi olarak da kullanabilirsiniz.

ELEKTRİK TÜKETİMİ: Koşu bandı kullanımı sırasında 0,25 KW /saat (80 kg kullanıcı için) enerji kullanır.

TEKNİK SERVİS ve GARANTİ KAPSAMI

Tüm FOX fitness ürünlerinde 2 yıl teknik servis ve 10 yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır.

GARANTİ KAPSAMI: Tüm FOX fitness ürünlerde diğer koşu bantlarından farklı olarak BANT, MOTOR KAPAK ve ARKA RULO KAPAKLAR da dahildir.