1985 yılından beri Orta Anadolu’da hizmet veren şirketimiz kurulduğu günden beri bisiklet sektöründe faaliyet göstermektedir ve bu sektörün en eskilerindendir demek pek de abartılı olmaz.

      Süreç içerisinde birçok bisiklet markasının bölge distribütörlüğünü yürütmüş, bulunduğu bölgenin ilklerini yaparak 5 tane mağaza açmış ve bilinen birçok markanın bayiliğini showroomlarında sürdürmektedir.

       2006 yılında sanal mağazacılık faaliyetlerine başlayan şirketimiz bisikletcim.com ismi ile hizmet vermeye başlamıştır. Bu alanda da Türkiye’nin ilklerinden olan bisikletcim.com Türkiye’nin bisiklet odaklı ilk sanal mağazasıdır.

       Türkiye’de ve dünyada bilindik birçok bisiklet markasının bayiliğini yapan bisikletcim.com’un bu alanda Anadolu’nun en büyük tesislerinde hizmet verdiğini söylemek sanırım abartılı olmaz. 4000 m2 kapalı alanda çalışmakta olan bisikletcim.com bu alanda Türkiye'deki en büyük tesistir, yine aynı şekilde hızlı sevkiyat, iyi fiyat ve hizmet kalitesinin güçlü stok yapısıyla mümkün olduğun farkında olan bisikletcim.com bisiklet sektöründe Türkiye'de en güçlü stoğu elinde bulundurmaktadır. bisikletcim.com hizmet kalitesini artırmak maksadı ile yatırımlarına devam etmektedir.

      Bisiklet için ayakkabıdan tutunda dünyanın en iyi yarış bisikletlerine; özel amaçlı kargo bisikletlerinden bakım tamir ekipmanlarına; yedek parçadan sarf malzemelerine, bisikletle ve bisiklet kültürü ile alakalı her ne varsa hepsini aynı çatı ve aynı site altında toplayan bisikletcim.com’un bir sanal mağazadan çok daha fazlası olduğunu söylemek muhtemelen yerinde bir tarif olur.
      Elbette ki bu süreçler gerçekleşirken bisikletcim.com, ülkemizde hak ettiği yeri bulamayan iki tekeri hak ettiği konuma gelmesi için elinden geleni de yapmaktadır. Bisikletin aslında bir çocuk oyuncağı, karne hediyesi olmadığının farkına varılması ve bisiklet sevdalılarının artması için var gücüyle çalışmaktadır.
      Bu maksatla bisiklet sporuna katkıda bulunmak için yıldızlar grubunda bir de bisiklet takımı kuran bisikletcim.com sporcularımızı desteklemeye devam etmektedir. Kurulan takımımızın bisikletcim aktif spor kuruluşundan kısa bir süre sonra muhtelif başarılara imza atarak Türkiye şampiyonlarından muhtelif branşlarda madalyalar kazandığını da söylemekten gurur duyuyoruz.
      Bunun dışında bisikletcim.com her yıl bisiklet şenlikleri düzenleyerek bisiklet kullanımına özendirici faaliyet organizasyonları ile iki teker bilincinin artması için elinden gelen çabayı sarf etmektedir.
      Bütün bunların dışında doğru fiyata doğru ürün mantığı ile hareket eden “bisikletcim” profesyonel ekibi ile tüketicilerimize danışmanlık hizmeti de vermektedir.