Neden Bisikletcim

BİSİKLETTE GÜÇLÜ STOK YAPISI

  Bisikletcim.com da onlarca markada binlerce model ve renkte Türkiye'nin en yüksek stoğunu elinde tutan firmadır. Aynı şekilde en geniş ürün yelpazesi de aynı çatı altında toplamıştır. Ve eğer stokta var deniliyorsa gerçekten vardır. Bu ürün çeşitliliği profesyonel bir ekip tarafından da takip edilmektedir. Elbette ki değişen zaman ve eğilimlerle birlikte yeni ürünler, yeni markalar her zaman bisikletcim.com'da olacaktır.

 

ÖDÜLLERİMİZ

  Cumhuriyet Üniversitesi 2008-2009-2012 yıllarında "Yılın Bilişim Firması" olarak bisikletcim.com'u ödüle layık görmüştür. Türkiye'nin en büyük bisiklet üreticilerinden olan ve Salcano markasının sahibi Salko Bisiklet, "2012 Yılın Bayisi" olarak bisikletcim.com'u ödüle layık görmüştür, Gençlik ve Spor Bakanlığı, bisiklet ve bisiklet sporuna yapmış olduğu katkılardan dolayı bisikletcim.com'u plaketle ödüllendirmiştir.

 

EN İYİ FİYAT

 

30 yıllık sektörel deneyimi, güçlü perakende ve stok yapısıyla elbette bisikletcim.com bisiklet üreticileri için önemli bir kanal. Bunun anlamı, bisikletcim.com üreticileri için büyük bir müşteri, büyük alıcıdır; bu nedenle maliyetleri aşağı çeken bisikletcim.com buradan doğan bu farkı da tüketicilerine yansıtır ve her zaman en iyi bisiklet fiyatlarını sizlere sunmaya çalışır.

 

DANIŞMANLIK

  Tüm teknolojilerde olduğu gibi bisiklet teknolojileri ve trendleri de gün geçtikçe değişmekte ve gelişmektedir. Bu nedenle bisiklet, parça ya da bisikletinize bir aksesuar alırken amacınıza uygun ürünleri rahatlıkla profesyonel ekibimize sorabilirsiniz.

 

SATIŞ SONRASI DESTEK

  Bisikletcim.com satış gerçekleştirildikten sonra sizi unutmaz. Ürün ve alışverişinizle alakalı tüm bilgiler data-base'de tutulur. Elbette bisiklet gibi son derece hareketli ve mekanik bir aksama sahip olan üründe sorun yaşamak mümkündür. Bu sorunlar esnasında bisikletcim.com sizi yalnız bırakmaz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak uzmanlarımızdan bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

 

HIZLI SEVKİYAT

  Daha önce stok durumundan bahsetmiştik, e-ticaretin en büyük sorunlarından biri stok bulundurmamak ve sevkiyatları "outsource" denilen üçüncü firma ya da kaynaklardan yapmaya çalışmaktır. Haliyle bu durum çok ciddi gecikmeleri ve sorunları birlikte getirir. Bisikletcim.com'un güçlü stok yapısı bu sorunları asgariye indirmektedir. Verdiğiniz sipariş genellikle birkaç saat içinde kargoya verilir. Elbette ki bu asla sorun yaşamazsınız demek değildir ancak emin olabilirsiniz ki bisikletcim.com ekibi elinden geleni yapacaktır.