Pasific Sm 600 New Multi Bench

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model Sm 600

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Yapılabilen Egzersizler: Flat Bench press,İncline bench press , Decline bench pres , Military Squat ,sholder pres , leg extension , leg curl , biceps curl

Şasi Profil Genişliği: 5 cm x 10 cm x 2,5 mm kalınlığında çelik profillere sahiptir. Cihazın ön ve arka kısımlarında bulunan geniş dengeleyiciler güvenliği artırır ve plakalarınızı koymanız için extra yer sağlar .  

Yüksek kaliteli 2,5 cm kalınlığındaki içi dolu miller krom kaplamalıdır . Mil üzerinde kullanılan burçlar egzersizin pürüzsüz olmasını garantiler. 
Şasi Açısı: Şasi tasarımı, tüm egzersizleri en doğal şekilde yapabilmeniz için 7 derece açıyla tasarlanmıştır. Şasinin geniş olması, cihazın dengesini artırır. 
Yüksekliği ayarlanabilir kilit sisteminin kauçuk durdurucularla desteklenmiş olması, kullanıcının güvenliğini garantiler ve ağır kilolarda güvenle çalışma olanagı sağlar . 
Tüm standart plakalarla kullanılabilir . Opsiyonel olarak istenirse olimpik plaka aparatları sayesinde olimpik plakalarlada kullanılabilir . Çok yönlü sehpası eğimli, düz, ters eğimli ve military pozisyonlarında ayarlanabilir. 
Minderli Bölümler: Kalın minderli bölümler yüksek yoğunluktaki malzemeden üretilmiştir. Bu sayede hem dayanıklılık hem de kullanım konforu artar. 
Boya: Elektrostatik toz boya ile fırınlanarak üretildiğinden aşınmaya ve çizilmeye  karşı dayanıklıdır. 
Cihaz Ebatları: yükseklik : 195 cm , genişlik : 210 cm , uzunluk 121 cm sehpa hariç 
Taşıma kapasitesi :180 kğ dır . kullanıcı hariç SERBEST SQUAT KAPASİTESİ : 280 KG

BU ÜRÜN PROFESYONEL KULLANIMA UYGUNDUR . 
DÖŞEME VE ÜRÜN RENGİ İSTEGİNİZE GÖRE DEĞİŞTİRİLEBİLİR . 

ağırlıklar ,z bar,pazu ve bacak aparatı  fiyata dahil değildir.