Salcano Hector 21 Vites 26 MD Jant Bisiklet

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model 028971
1.015,00 TL
969,00 TL %5 İndirimli
HAVALE/EFT: 930,24 TLTip    :26" Çift Amortisörlü MTB
Kadro    :Hi-Ten Amortisörlü
Maşa :Amortisörlü
Vites  :Microshift / Sunrun
Vites Sayısı :21 Vites
Fren   :Zoom DB820 Mekanik Disk Fren Takımı
Lastik :Salcano Dymanıc Xco 2.10 Lastik

Salcano Hector 26 D Modeli Salcano Markasının En Çok Adet Satışı Yapılan Ve En Eski Modellerinden Biridir. 26 Jant Olan Salcano Hector Eğimli KadroYapısıyla Daha Küçük Yaşların Kullanımına Da İmkan Sağlıyor.

     Yüksek Dayanımlı Çelikten Yapılmış Kadrosu Üzerinde Yer Alan Spiral Amortisör Sayesinde Tüm Tümsek, Kaldırım gibi Engebeleri Absorbe Ederek Son Derece Konforlu Bir Sürüş Sağlıyor. Kadro Çelik Olması Nedeni İle De Son Derece Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü. Yine Ön Maşada Bulunan Zoom Maşa Dünyanın En Yaygın ÖnAmortisörüdür. Bisiklet Üzerinde İki Tane Amortisör Bulunması ile Off-Road Kullanımı Son Derece Keyiflidir. 

     Salcano Hector 26 D Bisiklet Üzerinde Toprak Zemine Uygun Dişli Lastikler Kullanılmıştır Ve Kayma Riski Son Derece Azdır.

    Üzerinde Bulunan 21 Vites ise En Zorlu Yollarda Bile Performansınızı Korur. Vitesi Elcik Vites Kolu Sayesinde Sürüş Esnasında Rahatlıkla Değiştirebilirsiniz.

    Salcano Hector 2 Yıl Resmi Garanti Belgesi ve Kurulum Kuponu İle Birlikte Gelir. Böylece Bisikletinizi Size En Yakın Serviste Ücretsiz Olarak Kurulum

Yaptırabilirsiniz.

     DİĞER SALCANO BİSİKLET MODELLERİNİ GÖRMEK İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ