Salcano Hector D 24 Jant Bisiklet

- 2017 Model -

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model Hector D 24

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Tip    :24" Çift Amortisörlü MTB
Kadro    :Hi-Ten Amortisörlü
Maşa :Amortisörlü
Vites  :Microshift / Sunrun
Vites Sayısı :21 Vites
Fren   :Zoom DB280 Mekanik Disk Fren Takımı
Lastik :Salcano Daily Comfort XCM 26x1,95

Salcano Hector 26 D Modeli Salcao Markasının En Çok Adet Satışı Yapılan Ve En Eski Modellerinden Biridir. 26 Jant Olan Salcano Hector Eğimli KadroYapısıyla Daha Küçük Yaşların Kullanımına Da İmkan Sağlıyor.

     Yüksek Dayanımlı Çelikten Yapılmış Kadrosu Üzerinde Yer Alan Spiral Amortisör Sayesinde Tüm Tümsek, Kaldırım gibi Engebeleri Absorbe Ederek Son Derece Konforlu Bir Sürüş Sağlıyor. Kadro Çelik Olması Nedeni İle De Son Derece Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü. Yine Ön Maşada Bulunan Zoom Maşa Dünyanın En Yaygın ÖnAmortisörüdür. Bisiklet Üzerinde İki Tane Amortisör Bulunması ile Off-Road Kullanımı Son Derece Keyiflidir. 

     Bisikletin Üzerinde Yer Alan V Fren Klasik Bir Bisiklet Frenidir. Ancak Salcano Hector Modelinde Farklı Olarak Alüminyum Fren Kullanılmıştır Ve Az Bir Kuvvet İleFrenleme Yapabilirsiniz Sanırız Bu da Güvenliğiniz Açısından Son Derece Önemli Bir Konu.

    Salcano Hector 26 D Bisiklet Üzerinde Toprak Zemine Uygun Dişli Lastikler Kullanılmıştır Ve Kayma Riski Son Derece Azdır.

    Üzerinde Bulunan 21 Vites ise En Zorlu Yollarda Bile Performansınızı Korur. Vitesi Elcik Vites Kolu Sayesinde Sürüş Esnasında Rahatlıkla Değiştirebilirsiniz.

    Salcano Hector 2 Yıl Resmi Garanti Belgesi ve Kurulum Kuponu İle Birlikte Gelir. Böylece Bisikletinizi Size En Yakın Serviste Ücretsiz Olarak Kurulum

Yaptırabilirsiniz.

     DİĞER SALCANO BİSİKLET MODELLERİNİ GÖRMEK İÇİN LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

-2017 Sezon Ürünüdür Stok Ve Teslimat  Bilgisi İçin İrtibata Geçiniz-