Sipariş ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri 

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi, Paypal yada kapıda ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri
Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu

kullanarak bilgi veriniz.
Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Havale bildirim formuna buradan ulaşabilirsiniz 

 

Banka Hesap Numaralarımız

BANKA ADI ŞUBE KODU(SİVAS) HESAP NUMARASI
Akbank 0711 0082108
     

 

 

 

BKM EXPRESS İLE ÖDEME


BKM Express, kart bilgilerinizi paylaşmadan, güvenle alışveriş yapmanızı sağlayarak internet alışverişlerinizi hızlı, kolay ve keyifli hale getiren ücretsiz bir hizmettir. Kart sahibiyseniz BKM Express'e kaydolabilir, bankanızın sağladığı taksit ve ödül/puan kazanımı fırsatlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için BKM Express Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Kapıda Ödeme


Tercih etmeniz halinde, siparişinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak da ödeyebilirsiniz.

 

Teslimat Bilgileri


      Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Ürünlerin her hangi  bir hasara uğramaması  için orjinal paket ekipmanlarıyla sevk edilir, sevk edilen bu paket örnekle bisiklet ürünü ise yarı montajlı şekilde elinize ulaşacaktır, bu durumda bisikletinizi en yakındaki yetkili servise götürüp kurulum hizmeti alabilirsiniz  (en yakındaki servisi ürününüzün kurumsal web sitesinden öğrenebilirsiniz) yada kendinizin kurması da garantiye her hangi bir beis getirmeyecektir, (yanlış kurulumdan kaynaklanan sorunlar hariç)  Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.


 

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.


Siparişinizin durumunuz öğrenmek için tıklayın